facebook

Náš chov

Rodinné prostředí v našem chovu zaručuje individuální přístup a dobrou výchovu mláďat. Pozorně dbáme na kvalitu a zdraví chovných jedinců i jejich potomků. Chovu věnujeme maximální péči, optimální podmínky, prvotřídní výživa a pravidelná veterinární péče jsou pro nás samozřejmostí. Našim svěřencům věnujeme veškerý svůj čas, mláďata od nás odcházejí plně socializována a bez problémů se adaptují v nových domovech.

Naše chovná fena:

Baxy Baccara Alexův dvůr

Zdravotní vyšetření:
RTG DKK 0/0
EKG – negativní

Výstavní ocenění:
výborná
vítěz třídy mladých

Poradíme s výběrem

Nejste-li si jistí, zda vaše rozhodnutí pořídit si právě tohoto mazlíčka je správné, rádi zodpovíme všechny vaše otázky. Ať už máte dotazy ohledně chovu, výběru pohlaví, stravy či vhodných podmínek, vše s vámi prodiskutujeme a navrhneme nejlepší řešení.

Využijeme všech našich zkušeností, abychom vás dobře připravili na přítomnost nového člena rodiny.

Dozvíte se především:
  • jaké je vhodné prostředí pro chov
  • jak zvolit správnou stravu
  • co vše dennodenní péče o nového mazlíčka obnáší
  • jak zajistit správný růst a vyhnout se výchovným chybám
  • kdy navštívit veterináře
  • …a mnoho dalšího

Poskytneme vám veškeré informace o všech aspektech života vašeho nového zvířecího kamaráda a rádi zodpovíme jakékoliv dotazy. Pro radu či pomoc při péči o něj vám budeme i v budoucnosti samozřejmě kdykoliv k dispozici.

Zůstaneme s vámi

Správný chovatel je se svými svěřenci i po jeho předání do nové rodiny a v naší stanici tomu není jinak. Potřebujete-li chovatelskou radu nebo se u vašeho zvířecího člena rodiny vyskytl nějaký problém, jsme vám kdykoliv maximálně k dispozici. Spokojenost našich odchovanců a jejich majitelů je pro nás na prvním místě.

Za kvalitu našeho chovu ručíme. Může se však stát, že během života vašeho zvířecího člena rodiny dojde k situaci, kdy se vyskytne problém a vy budete potřebovat naši pomoc či radu. V tom okamžiku jsme vám samozřejmě k dispozici. Kdykoliv nás můžete kontaktovat, rádi vám pomůžeme problém vyřešit. Stejně tak nás potěší, když nás budete informovat také o pozitivních událostech v životě našich odchovanců. Ať už pouhou zprávou či osobní návštěvou, vždy vás rádi přivítáme.

Sdílet na facebooku